Bägare kopp med fat Kina

Bägare kopp med fat Kina
Bägare kopp med fat Kina
Bägare kopp med fat Kina
Bägare kopp med fat Kina
Bägare kopp med fat Kina
Bägare kopp med fat Kina
Bägare kopp med fat Kina
Bägare kopp med fat Kina
Bägare kopp med fat Kina
Bägare kopp med fat Kina
Bägare kopp med fat Kina
Bägare kopp med fat Kina
Bägare kopp med fat Kina
Bägare kopp med fat Kina
Bägare kopp med fat Kina
Bägare kopp med fat Kina

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, KOPP MED FAT, 4 st., porslin, Kina, 1700-tal, bägarens höjd ca 12 cm

Bägarens hänkel med glasysläpp, mindre nagg förekommer

337427

2015-10-26