Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BÄGARE, KOPP MED FAT, 4 st., porslin, Kina, 1700-tal, bägarens höjd ca 12 cm
Bägarens hänkel med glasysläpp, mindre nagg förekommer
337427
2015-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här