Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JUDITH JOHANSSON, röllakan, signerad JJ, 240 x 170 cm
Slitage, frans med skador, fläckar
337430
2015-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här