Judith Johansson rollakan

Judith Johansson rollakan
Judith Johansson rollakan
Judith Johansson rollakan
Judith Johansson rollakan

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JUDITH JOHANSSON, röllakan, signerad JJ, 240 x 170 cm

Slitage, frans med skador, fläckar

337430

2015-11-06