Alexander Calder färglitografi

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALEXANDER CALDER (1898-1976), "Black Sun ",
signerad och numrerad Calder 79/125, färglitografi, 78 x 58 cm

337435

2015-10-27