Max Papart färglitografi
2015-10-27
337438
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994), A B C, signerad Max Papart, 74/99, färglitografi, 67 x 50 cm