Max Papart färglitografi

Max Papart färglitografi
Max Papart färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994), A B C, signerad Max Papart, 74/99, färglitografi, 67 x 50 cm

337438

2015-10-27