Gösta Werner gouache

Gösta Werner gouache
Gösta Werner gouache
Gösta Werner gouache
Gösta Werner gouache

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖSTA WERNER (1909-1986): Krogscen, signerad och daterad Werner -47, gouache, 62x47 cm

337440

2015-10-27