Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLAR, 2 st, aluminium på träsockel, USA, höjd ca 21 cm
Slitage, repor, invändigt med missfärgningar
337445
2015-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här