Skålar

Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 2 st, aluminium på träsockel, USA, höjd ca 21 cm

Slitage, repor, invändigt med missfärgningar

337445

2015-10-26