Alexander Calder färgserigrafi

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ALEXANDER CALDER (1898-1976): Komposition med svart figur mot röd bakgrund, signerad och numrerad Calder 148/150, färgserigrafi, ca 63x46 cm

337446

2015-10-27