Gunnar Brusewitz färglitografi
2015-10-27
337459
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Vitkindade gäss, signerad G Brusewitz, 141/290, färglitografi, ca 29x35 cm