Gunnel Sahlin glas

Gunnel Sahlin glas
Gunnel Sahlin glas
Gunnel Sahlin glas
Gunnel Sahlin glas

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

GUNNEL SAHLIN, skulptur, glas, i form av aubergine, Kosta Boda, i botten signerad och numreradKOSTA BODA ATELIER Gunnel Sahlin 3323989007/500, höjd ca 30 cm

337481

2015-10-26