Klubbat för:
650 SEK
1 000 SEK
GUNNEL SAHLIN, skulptur, glas, i form av aubergine, Kosta Boda, i botten signerad och numreradKOSTA BODA ATELIER Gunnel Sahlin 3323989007/500, höjd ca 30 cm
337481
2015-10-26