Gustafsberg tazza

Gustafsberg tazza
Gustafsberg tazza
Gustafsberg tazza
Gustafsberg tazza
Gustafsberg tazza
Gustafsberg tazza
Gustafsberg tazza
Gustafsberg tazza

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAFSBERG, tazza i majolika, sent 1800-tal, modellerade hägrar samt grönska i relief, polykromt bemålad och glaserad, höjd 53, diameter 35 cm

Professionell lagning på foten

337483

2015-10-26