Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS-EMIL LUNDSTRÖM, urna för Rörstrand, tidigt 1900-tal, vit glasyr med polykromt bemålad relief av grenar och bär, höjd 21 cm
Enstaka nagg, smärre färgbortfall, krackeleringar
337489
2015-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här