Aftonsnabeln affisch

Aftonsnabeln affisch
Aftonsnabeln affisch

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944) och CARL- JOHAN DE GEER (född 1938): Aftonsnabeln, signerad och daterad Carl Johan Marie Louise De Geer 1969 i trycket , affisch färgserigrafi, 100x70 cm

Skador, veck, kantskador

337498

2015-10-27