Carl Oscar Borg teckning

Carl Oscar Borg teckning
Carl Oscar Borg teckning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL OSCAR BORG (1879-1947), signerad COB, daterad 1909, blyerts på papper, 14x20 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

337520

2015-10-29