Jean Pierre Capron oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JEAN PIERRE CAPRON (1921-1997): Komposition med vatten och hus, signerad och daterad J P Capron 61, olja på duk, ca 73x92 cm

337522

2015-10-27