W Rogers olja

W Rogers olja
W Rogers olja
W Rogers olja
W Rogers olja
W Rogers olja
W Rogers olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

W ROGERS, "The Yourkshire coast", olja på duk, signerad W Rogers -77, 51x85 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Färgbortfall, lagning

337554

2015-11-02