Gustav Magnusson oljemålning

Gustav Magnusson oljemålning
Gustav Magnusson oljemålning
Gustav Magnusson oljemålning
Gustav Magnusson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAV MAGNUSSON, (1890-1957): Kvinna vid fönster, signerad och daterad Gust Magnusson 1942 olja på pannå, ca 62x51 cm

337559

2015-10-27