Skrivbord med uppsats

Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD med uppsats, 1900-talets första hälft, rokokostil, betsad björk, höjd 103, bordets höjd 77, 140 x 75 cm, nyckel finns

En låda kärvar, ytskador

337571

2015-10-27