Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD med uppsats, 1900-talets första hälft, rokokostil, betsad björk, höjd 103, bordets höjd 77, 140 x 75 cm, nyckel finns
En låda kärvar, ytskador
337571
2015-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här