Piedestal
Valmis
2015-10-27
337597
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, omkring 1900, delvis fanérad dekor, svartmålad, höjd ca 115, 31 x 31 cm
Proveniens: Svenska Uppfinnarföreningen
Slitage, smärre skador