Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, omkring 1900, delvis fanérad dekor, svartmålad, höjd ca 115, 31 x 31 cm
Proveniens: Svenska Uppfinnarföreningen

Slitage, smärre skador

337597

2015-10-27