Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ASTRI BERGMAN-TAUBE, byst av Albin Johansson, bron, signerad och daterad Astri BergmanTaube -53 , gjutarmärkning Herman Bergman Fud, höjd ca 52
Proveniens: Svenska Uppfinnarföreningen
337607
2015-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här