Askkopp Astri Bergman-Taube

Askkopp Astri Bergman-Taube
Askkopp Astri Bergman-Taube
Askkopp Astri Bergman-Taube
Askkopp Astri Bergman-Taube
Askkopp Astri Bergman-Taube
Askkopp Astri Bergman-Taube
Askkopp Astri Bergman-Taube
Askkopp Astri Bergman-Taube
Askkopp Astri Bergman-Taube
Askkopp Astri Bergman-Taube

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASTRI BERGMAN-TAUBE, byst av Albin Johansson, bron, signerad och daterad Astri BergmanTaube -53 , gjutarmärkning Herman Bergman Fud, höjd ca 52
Proveniens: Svenska Uppfinnarföreningen

337607

2015-10-27