Lennart ASchenbrenner serigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943):
Kompositioner, signerad och daterad Aschenbrenner -89, XXII/XXX, serigrafi, bladmått ca 50 x 65 cm

337608

2015-10-28