Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, kräftfat, olja på pannå, påskrift a tergo: "Hjalmar Söderberg målad ute på Flottsund Upsala i slutet av 1880-talet", 22,5x34 cm oval

337645

2015-10-27