Soffa Källemo

Soffa Källemo
Soffa Källemo
Soffa Källemo
Soffa Källemo
Soffa Källemo
Soffa Källemo
Soffa Källemo
Soffa Källemo
Soffa Källemo
Soffa Källemo

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1900-talets slut, Sverige Källemo, klädd i rött skinn, ben i bok, lös sittplymå, sitthöjd ca 44 cm
Proveniens: Svenska Uppfinnarföreningen

Slitage, fläckar

337653

2015-10-27