Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEF FRANK, klaffbord, för Svenskt Tenn, modellnummer 1059, brännmärkt, höjd 60, 100 x 45, total längd 160 cm
Proveniens: Svenska Uppfinnarföreningen
Slitage
337655
2015-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här