Klaffbord

Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF FRANK, klaffbord, för Svenskt Tenn, modellnummer 1059, brännmärkt, höjd 60, 100 x 45, total längd 160 cm
Proveniens: Svenska Uppfinnarföreningen

Slitage

337655

2015-10-27