Boksnurra

Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOKSNURRA, 1900-talest slut, svartlackerad, höjd ca 73, 50 x 50 cm
Proveniens: Svenska Uppfinnarföreningen

Bruksslitage

337657

2015-10-27