Slottsexteriör enligt uppgift från Danmark

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONTNÄR (1800-tal): Slottsexteriör, signerad, akvarell, 21x29 cm, enligt uppgift troligen motiv från Danmark

337658

2015-10-27