Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONTNÄR (1800-tal): Slottsexteriör, signerad, akvarell, 21x29 cm, enligt uppgift troligen motiv från Danmark
337658
2015-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här