Konsolhylla

Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOL, barock, 1700-tal, förgyllt och skuret trä, änglahuvud, höjd 16 cm

Kompletterad

337663

2015-10-27