Litografi Lars Lerin sign 2005

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARS LERIN (född 1954): Husmotiv, signerad Lars Lerin 2005, numrerad 4/5, litografi, 19,8x11,3 cm, bladstorlek ca 19,5x36 cm

337671

2015-11-08