Fåtöljer Philippe Stark Costes
Klubbat för:
5 800 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJER, 1 par, "Costes", Philippe Starck, svart skinnsits, sitthöjd 41, totalhöjd 87 cm
Proveniens: Svenska Uppfinnarföreningen
Kuntoraportti
Slitage, smärre stötmärken
337675
Päivämäärä:
2015-10-27