Fåtöljer Philippe Stark Costes

Klubbat för:

5 800 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

FÅTÖLJER, 1 par, "Costes", Philippe Starck, svart skinnsits, sitthöjd 41, totalhöjd 87 cm
Proveniens: Svenska Uppfinnarföreningen

Kuntoraportti

Slitage, smärre stötmärken

337675

Päivämäärä:

2015-10-27