Litografi Lars Lerin sign. 2003

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARS LERIN (född 1954): Motiv med träd, signerad Lars Lerin 03, numrerad 3/5, litografi,11,8x15,5 cm

337680

2015-11-08