Litografi Lars Lerin sign 2004
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LARS LERIN (född 1954): Vilande man, signerad Lars Lerin 2004, numrerad 2/10, litografi, 13,5x11 cm
337681
2015-11-08