Litografi Lars Lerin sign 2004

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

LARS LERIN (född 1954): Vilande man, signerad Lars Lerin 2004, numrerad 2/10, litografi, 13,5x11 cm

Zustandsbeschreibung

337681

2015-11-08