Soffa fåtöljer bord

Soffa fåtöljer bord
Soffa fåtöljer bord
Soffa fåtöljer bord
Soffa fåtöljer bord
Soffa fåtöljer bord
Soffa fåtöljer bord
Soffa fåtöljer bord
Soffa fåtöljer bord
Soffa fåtöljer bord
Soffa fåtöljer bord
Soffa fåtöljer bord
Soffa fåtöljer bord

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

FÄSTMANSOFFA, EMMAFÅTÖLJER, SALONGSBORD, 18/1900-tal, bordets höjd 68 cm, soffans längd ca 124 cm

Slitage

337706

2015-10-27