Knut Valinder oljemålning

Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT VALINDER (1909-1987): Sträckande svanar, signerad Knut Valinder, olja på duk, ca 40 x 45 cm

337727

2015-10-28