Sybord nyrokoko
2015-10-28
337777
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SYBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, mahogny, höjd 75, 58 x 45 cm, nyckel finns
Skador, torrsprickor, ett lock till inredning saknas, lösa listdelar medföljer