Picasso, färglitografi

Picasso, färglitografi
Picasso, färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): Le Picador ll, ur A los Toros avec Picasso, färglitografi,1961, litteratur, Bloch 1017, Cramer 113
656/1000, osignerad, bladstorlek 50 x 66 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

337789

2015-11-09