Picasso, färglitografi
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973): Le Picador ll, ur A los Toros avec Picasso, färglitografi,1961, litteratur, Bloch 1017, Cramer 113
656/1000, osignerad, bladstorlek 50 x 66 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
337789
2015-11-09