Helmer Osslund oljemålning

Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HELMER OSSLUND (1866-1938): Kustbild, signerad Helmer Osslund, olja på papper uppfodrad på pannå, ca 26 x 32 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

337796

2015-10-28