Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
HELMER OSSLUND (1866-1938): Kustbild, signerad Helmer Osslund, olja på papper uppfodrad på pannå, ca 26 x 32 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall
337796
2015-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här