Karl Nordström oljemålning

Karl Nordström oljemålning
Karl Nordström oljemålning
Karl Nordström oljemålning
Karl Nordström oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARL NORDSTRÖM (1855-1923): Skansenberget, monogramsignerad KN, otydlig datering, olja på pannå, ca 45 x 53 cm

337800

2015-10-28