Louse Adelborg akvarell

Louse Adelborg akvarell
Louse Adelborg akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOUISE ADELBORG (1885-1971): Stilleben, monogramsignerad, akvarell, 46x37 cm

Lätt gulnat, obetydliga fläckar

337805

2015-10-28