Käthe Kollwitz litografi

Käthe Kollwitz litografi
Käthe Kollwitz litografi
Käthe Kollwitz litografi
Käthe Kollwitz litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÄTHE KOLLWITZ (1867-1945): Litografi, signerad Käthe Kollwitz i trycket, 24x20 cm

Gulnad

337811

2015-10-28