Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer G 2431, mässingsfot, skinnklätt stativ, tre ledade ljusarmar i mässing
Ljusarmarna med lagningar, slitage, en skärm medföljer
337812
2015-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här