Golvlampa Svenst Tenn

Golvlampa Svenst Tenn
Golvlampa Svenst Tenn
Golvlampa Svenst Tenn
Golvlampa Svenst Tenn
Golvlampa Svenst Tenn
Golvlampa Svenst Tenn

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer G 2431, mässingsfot, skinnklätt stativ, tre ledade ljusarmar i mässing

Ljusarmarna med lagningar, slitage, en skärm medföljer

337812

2015-10-28