Byrå med skrivklaff nyrenässans

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, med SKRIVKLAFF, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt, höjd ca 150, 87x52 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador

337813

2015-10-28