Jockum Nordström Jag följer foten

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 211/250, litografi, ca bladmått 60x85 cm, oramad

337814

2015-10-28