Skulptur i porslin Kina

Skulptur i porslin Kina
Skulptur i porslin Kina
Skulptur i porslin Kina
Skulptur i porslin Kina
Skulptur i porslin Kina
Skulptur i porslin Kina
Skulptur i porslin Kina
Skulptur i porslin Kina
Skulptur i porslin Kina
Skulptur i porslin Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd ca 63 cm

Slitage, borrade hål runt huvudet

337815

2015-10-28