Herrbyrå med uppsats

Herrbyrå med uppsats
Herrbyrå med uppsats
Herrbyrå med uppsats
Herrbyrå med uppsats
Herrbyrå med uppsats
Herrbyrå med uppsats
Herrbyrå med uppsats
Herrbyrå med uppsats
Herrbyrå med uppsats
Herrbyrå med uppsats

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HERRBYRÅ, med uppsats, 1800-talets slut, fanérad i valnöt, fasettslipat spegelglas, beslag i mässing, höjd ca 189, 90x47 cm

Smärre ytskador, ett fäste till draghandtag saknas

337845

2015-10-28