LG Lundberg blandteknik

LG Lundberg blandteknik
LG Lundberg blandteknik
LG Lundberg blandteknik
LG Lundberg blandteknik

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LG LUNDBERG (född 1938): "Stängsel", signerad och daterad a tergo LG Lundberg 1976, blandteknik på duk, ca 54x65 cm
Enligt uppgift delvis renoverad av konstnären år 2015

337848

2015-10-28