Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NILS KÖLARE (1930-2007): Utan titel (blå), signerad N. Kölare, akryl på pannå, 170 x 70 cm
Ytskador
337849
2015-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här