KA Pehrson färglitografi
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition, signerad och daterad KA Pehrson -91, 126/150, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm
337873
2015-10-28